Jeżeli posiadasz ścianę wykonaną z płyty kartonowo-gipsowej lub cegły, przed pomalowaniem musisz ją odpowiednio przygotować  w celu nadania ostatecznego koloru. Planując prace wykończeniowe wypróbuj najwyższej jakości produkty takie jak kleje, gładzie, szpachle, gładzie szpachlowe. Z pomocą klejów dokładnie scalisz ze sobą poszczególne powierzchnie, które na długo pozostaną gładkie i podatne na malowanie.

Gładzie szpachlowe

Gładzie szpachlowe nadają się do pokrywania ścian, są łatwe w obróbce, nakładaniu i podatne na szlifowanie, co prowadzi do stworzenia idealnie gładkiej powierzchni, na której można położyć fototapetę lub tapetę. Sprawdzą się one również jako wypełnienie ubytków, bruzd czy rys w tynkach ścian powstałych podczas prac budowlanych i około remontowych. Służy temu gładź gipsowa.

Gips szpachlowy

Gips szpachlowy to gips budowlany, który charakteryzuje się zwykle białym kolorem, co wpływa na mniejsze zużycie farby na późniejszym etapie malowania. Zapoznaj się z ofertą klejów, gładzi szpachlowych lub polimerowo-gipsowych, gipsów budowlanych, szpachlowych lub francuskich, akryli lub zapraw. Wszystkie odznaczają się wysoką jakością i są dostępne w korzystnych cenach, dostępnych dla każdego.